More Website Templates @ TemplateMonster.com - July 30, 2014!

Populárny televízny a rozhlasový moderátor Noro Mészároš pracuje v Televízii SENZI od jej založenia v roku 2013.

V médiách však pracuje už viac ako 26 rokov. Vidieť a počuť ste ho mohli v Televízii MARKÍZA, v Televízii JOJ, v RTVS, v Televízii VTV, v Televízii Barrandov, v Rádiu Twist, v Rádiu Forte, v Rádiu T, v Rádiu Zlín, v Rádiu RockMax, ale aj v ďalších mádiách. Skúsenosti nabral nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, Maďarsku a v Rakúsku. Pracoval aj ako riaditeľ televíznych a rozhlasových staníc mimo Slovenska, či ako šéf mediálnych, eventových a produkčných agentúr.

Mimo televíznej obrazovky ho máte možnosť vídať aj ako moderátora rôznych eventov a podujatí na prestížnej úrovni. Okrem moderovania je zároveň aj výkonným riaditeľom Televízie SENZI a konateľom spoločnosti VIPMEDIA v Európe.

Noro Mészároš je veľkým milovníkom zvierat. Sám má doma dvoch psíkov, ktorým sa naplno venuje vo svojom voľnom čase. Chodí na výstavy a súťaže, kde pravidelne jeho psíkovia získavajú medzinárodné ocenenia. Okrem vlastných psíkov sa však venuje aj záchrane opustených zvierat a podporuje ich záchrancov, či útulky.

Noro Mészároš má však otvorené srdce aj pre filantropiu. Snaží sa aktívne pomáhať ľuďom v núdzi a zároveň aj pomáha talentovaným ľuďom s naštartovaním kariéry.

Možno by ste to o ňom nepovedali, ale varenie je pre moderátora veľká vášeň.

Venuje sa mu takmer denne, ale ako sám hovorí: "hlavne v noci". Vtedy má totiž voľnú kuchyňu, aby v nej mohol experimentovať a vytvárať chutné recepty, ktoré potešia... Na jeho profile na Facebooku tak môžete často vidieť lahodné špeciality, na ktoré človek dostane hneď chuť. Zo sladkého najviac miluje Čerešňovú bublaninu, ktorú mu s radosťou nosia aj televízny diváci na rôzne podujatia, na ktorých sa objaví. :)

TV Senzi: LIVEHviezdy na váš event

Eva Máziková
Skvelá speváčka a zabávačka je výbornou voľbou pre každý event, kde sa chcete baviť naplno... [Viac o Eve a kontakt]
The Beatles Revival Band
Najžiadanejšia Beatles show na svete! To musíte zažiť aj u Vás! [Viac o kapele a kontakt]
Pavol Laták
Talentovaný spevák a hudobník si získa vaše srdce tanečnými ľudovkami a úsmevom! [Objednať speváka]
"Už mi lásko není 20 let" si budete spievať aj s ním. A ešte veľa dalších pesničiek, ktoré poznáte. [Objednať speváka]